RADIO OPOLE – sold out!

Radio Opole

Internal Quiet w Studio „M” im SBB

16.11.2018 to dla zespołu Internal Quiet ważna data, po pierwsze koncert w kultowym Studio M im. SBB, po drugie to kolejna wizyta w Radio Opole, po trzecie audycja w Dobre Granie Radio Opole.

Zespół tak komentuje to wydarzenie:

„Cieszymy się, że mogliśmy zagrać w studiu nazwanym imieniem zespołu SBB, to wielka nobilitacja, i zarazem pierwszy koncert w dość specyficznych jak na nas warunkach. Musieliśmy zagrać przed bardzo wybredną publicznością w Polskim Radio Opole, która na szczęście przybyła dosyć tłumnie, miejsca były jedynie siedzące i na dodatek wszystkie zajęte. Radio Opole to dla nas wszystkich ogromna ilość wsparcia i pomocy, nie tylko podczas koncertu, także w codziennym trudzie trasy koncertowej.
Dziękujemy !

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego koncertu, a w niej między innymi całe nagranie „Time To Fight !”
Zobaczcie, jak było!

Internal Quiet "(17.12.18)

FILM -Cieszymy się, że mogliśmy zagrać w studiu nazwanym imieniem zespołu SBB – tak po koncercie Internal Quiet w Studio M im. SBB powiedział gitarzysta Sławek Papis. Obejrzyjcie, jak było!

Posted by Radio Opole on Monday, 17 December 2018

 

 

Kapela znana jest z ostrych rockowych dźwięków. Jednakże trudno ja sklasyfikować.

– Trudno określić nasz styl jednym wyrazem – podkreśla Sławomir Papis, gitarzysta i założyciel zespołu. – Naprawdę to jest melodyjna odmiana hard rocka, heavy metalu, troszeczkę okraszona progresywnym rockiem. Suma tych wszystkich osób, które są w zespole i ich uwarunkowań muzycznych powoduje to, że tę muzykę ciężko jest sklasyfikować, bo jeżeli powie ktoś, że to jest heavy metal, to przesadzi. Jeżeli ktoś powie, że to jest jakiś progresywny rock, to też przesadzi.

– Cieszymy się, że mogliśmy zagrać w studiu nazwanym imieniem zespołu SBB – dodaje muzyk. – Józek Skrzek i całe SBB, to jest zespół, który słucham od lat, od dzieciństwa. I mam do nich ogromny szacunek, i to jest nobilitacja zagrać tutaj u was w Studiu M. A dodam tylko na marginesie, że za miesiąc gramy w Łodzi w studiu im. Henryka Debicha również koncert, który tez będzie rejestrowany. I z tych dwóch koncertów powstanie płyta. Płyta live.

Pierwsza część koncertu była transmitowana na antenie Radia Opole.
 
Pełna relacja: