Radio Łódź – ostatnie bilety

Internal Quiet w Radio Łódź – zostały ostatnie bilety!

Internal Quiet wystąpi na ekskluzywnym koncercie w gmachu Radio Łódź w niedzielę 9 grudnia o godzinie 20:00.
Koncert ten będzie transmitowany live oraz nagrywany z myślą o koncertowym wydawnictwie Zespołu.

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że w sprzedaży zostało ostatnie 10 wejściówek na to wydarzenie dostępnych pod poniższym linkiem:

https://www.eventim.pl/internal-quiet-lodz-bilety.html…

Polecamy się pospieszyć gdyż zespół nie planuje dodatkowego koncertu oraz eventu o tym charakterze w najbliższej przyszłości!

Internal Quiet w Radio Łódź – zostały ostatnie bilety!

Internal Quiet – Radio Łódź

Link do wydarzenia: http://internalquiet.com/internal-quiet-koncert-w-radio-lodz/

„Nasze jesienno-zimowe koncerty będą okazją do zobaczenia zespołu po raz pierwszy w pełnej formule sceniczno-dźwiękowej, o którą to usilnie zabiegaliśmy. Od zawsze bowiem zastanawialiśmy się, jakie to uczucie wyjść na scenę w roli headlinera i móc zaprezentować się w pełni swoich możliwości. Zagramy na żywo niemal cały materiał z >>When The Rain Comes Down<<, a także premierowe kompozycje i kilka muzycznych ciekawostek, o które słuchacze dopytywali już od jakiegoś czasu. W planach trasy są również goście specjalni a całość będzie połączona       z premierą wersji winylowej albumu.”

Doskonale przyjęty w mediach debiutancki krążek zespołu „When The Rain Comes Down” ukazał się jesienią 2016 roku i promowało go obejmujące swym zasięgiem czterdzieści lokalizacji tournee „Back To The Past” w roli gościa specjalnego legendy polskiego hard’n’heavy grupy Turbo.

Sławomir Papis – gitary,
Maciej „Rocker” Wróblewski – wokal ,
Dominik Kalisz – gitary,
Mateusz Stołowski – bas, wokal,
Paweł Lachowicz – perkusja

Bilety: 20 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu koncertu